A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

Sport 2

08.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Werder Bremen (ismétlés)
11.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Borussia Dortmund (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Regensburg-VfL Bochum (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-VfB Stuttgart (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bielefeld-Hertha BSC (élő)
20.00: Labdarúgás, török bajnokság, Hataysport-Besiktas (élő)

Digisport 1

12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-AS Roma (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Napoli (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Cagliari (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sassuolo (élő)
22.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Lazio (ismétlés)

Digisport 2

08.25: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Brest (ismétlés)
10.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Lazio (élő)

Digisport 3

08.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Bologna (ismétlés)
10.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Torino (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Tottenham-Brentford (ismétlés)
19.10: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester United-Manchester City (ismétlés)
21.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lyon (ismétlés)

Spíler 1

07.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Everton-Rotherham (ismétlés)
09.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Arsenal-Newcastle (ismétlés)
11.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Manchester United-Watford (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Bristol City-Portsmouth (élő)
17.55: Labdarúgás, angol FA Kupa, Marine AFC-Tottenham Hotspur (élő)
20.40: Labdarúgás, angol FA Kupa, Newport County-Brighton (élő)
23.00: Labdarúgás, angol FA Kupa, Chelsea-Morecambe (mai)

Spíler 2

08.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Sociedad (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Eibar (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Alavés (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Getafe (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Valencia (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Getafe (ismétlés)