A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-ZTE (ismétlés)
10.50: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Budafok (ismétlés)
16.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest FC-Budapest Honvéd (élő)
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry-Puskás Akadémia (ismétlés)

M4 Sport+

14.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd Zsóry-Puskás Akadémia (élő)

Sport 2

10.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Bayern München (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Hertha (ismétlés)

Digisport 1

07.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Verona (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Parma-Juventus (ismétlés)
12.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Bologna (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-AC Milan (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-AS Roma (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Napoli (élő)
22.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Spezia (ismétlés)

Digisport 2

08.45: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Reims (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Sheffield (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Spezia (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Rennes (élő)
19.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Montpellier (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-PSG (élő)
23.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-AS Monaco (ismétlés)

Digisport 3

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Montpellier (élő)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-AS Monaco (élő)

Spíler 1

07.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ferencváros-Barcelona (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Dinamo Kijev-Ferencváros (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Fulham (isméttlés)
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Leicester City (élő)
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Leeds United (élő)
20.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Aston Villa (élő)
22.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham Hotspur-Leicester City (ismétlés)

Spíler 2

08.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Elche (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Valencia (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Alavés (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Betis (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Getafe (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Real Madrid (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Betis (ismétlés)

Arena 4

14.30: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Red Bull Salzburg-WAC (élő)