A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.00: Labdarúgás, NB II, ETO FC Győr-Pécsi MFC (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-MTK (élő)
19.45: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Mezőkövesd (élő)
23.10: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-MTK (ismétlés)

Sport 1

14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Hatayspor-Fenerbahce (élő) 
18.15: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Essen-Bayer Leverkusen (élő)
20.30: Labdarúgás, Német Kupa, nyolcaddöntő, Borussia Dortmund-Padeborn (élő)

Sport 2

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Basaksehirspor (élő)
19.00: Labdarúgás, török bajnokság, összefoglaló
20.45: Labdarúgás, Olasz Kupa, elődöntő, 1. mérkőzés, Internazionale-Juventus (élő)
22.45: Labdarúgás, Spanyol Kupa, Almeria-Sevilla (felvételről)

Digisport 1

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Hellas Verona (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Juventus (ismétlés)
16.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Parma (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton Wanderers-Arsenal (élő)

Digisport 2

10.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Leeds (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Liverpool (ismétlés)
14.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Sheffield United (ismétlés)
16.20: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló

Digisport 3

08.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-Lens (ismétlés)
10.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Bordeaux (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-St. Étienne (ismétlés)
14.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-PSG (ismétlés)
16.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Monaco (ismétlés)
18.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Dijon (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Lazio (ismétlés)
22.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Parma (ismétlés)

Spíler 1

19.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-West Brom (élő)
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Southampton (élő)
23.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Crystal Palace (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Athletic Bilbao (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ferencváros-Juventus (ismétlés)
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Crystal Palace (élő)

Arena 4

20.45: Labdarúgás, skót bajnokság, Kilmarnock-Celtic FC (élő)