A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Kisvárda (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Budapest Honvéd (élő)
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Újpest (élő)
21.45: Labdarúgás, Góóól!

Sport 1

08.00: Labdarúgás, Bundesliga, Hertha-Bayern München (ismétlés)

Sport 2

12.00: Labdarúgás, Szoboszlai Dominik – egy átigazolás története, dokumentumfilm, 1. rész (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, Szoboszlai Dominik – egy átigazolás története, dokumentumfilm, 2. rész (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Braunschweig-Hannover (élő)
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, Schalke-RB Leipzig (élő)
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, Freiburg-Dortmund (mai)
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, Mönchengladbach-Köln (élő)
23.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Galatasaray (ismétlés)

Digisport 1

14.55: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Torino (élő)
17.55: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Roma (élő)
20.40: Labdarúgás, Serie A, Genoa-Napoli (élő)
22.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Spezia (ismétlés)

Digisport 2

09.20: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Chelsea (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Southampton (élő)
18.25: Labdarúgás, Premier League, Fulham-West Ham (élő)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lens-Rennes (élő)
23.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Reims (ismétlés)

Digisport 3

08.00: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Inter (ismétlés)
10.10: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Barcelona-Bilbao (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Sassuolo-Spezia (élő)
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Reims (élő)
19.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lyon-Strasbourg (élő)

Spíler 1

06.45: Labdarúgás, Premier League, Sheffield United-West Brom (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Arsenal (élő)
15.30: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Brighton (élő)
18.30: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Arsenal (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Everton (élő)

Spíler 2

06.40: Labdarúgás, La Liga, Betis-Osasuna (ismétlés)
08.45: Labdarúgás, La Liga, Alaves-Valladolid (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, La Liga, Levante-Granada (élő)
16.05: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Real Madrid (élő)
18.20: Labdarúgás, La Liga, Elche-Villarreal (élő)
20.40: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Getafe (élő)
23.10: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Real Madrid (ismétlés)

Arena 4

10.30: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Barcelona-Bilbao (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Coventry City-Watford (élő)  
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Barnsley-Derby County (élő)
23.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Coventry City-Watford (ismétlés)

Szolnok TV

14.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szolnok-Debreceni VSC (élő)

Az online élőképes közvetítés ide kattintva érhető el.