A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Újpest (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Debrecen (élő)
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót-Ferencváros (élő)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 10. forduló, összefoglaló (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, Német Kupa, összefoglaló (ismétlés)

Sport 2

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Lazio (élő)
18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Juventus (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Sampdoria (élő)

Digisport 1

15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Brighton (élő)
18.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Manchester United (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lens (élő)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-St. Étienne (ismétlés)

Digisport 2

08.40: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lille (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Chelsea (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Brighton (ismétlés)

Digisport 3

14.20: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lille (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-St. Étienne (élő)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, német másodosztály, Darmstadt-Nürnberg (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, angol bajnokság, 10. forduló, összefoglaló (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal (élő)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Union Berlin-Bayern München (élő)
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Crystal Palace (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Brentford (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Arsenal (ismétlés)

Spíler 2

07.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Atlético Madrid (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Real Madrid (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Osasuna (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Villarreal (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Alavés (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Real Madrid (ismétlés)

Arena 4

11.45: Labdarúgás, német bajnokság, Hoffenheim-Hertha (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Köln (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-RB Leipzig (élő)
20.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Kiel (élő)