A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

06.40: Labdarúgás, Európa Liga, Ferencváros-Bayer Leverkusen (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-ZTE (élő)
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-MOL Fehérvár (élő)

M4 Sport+

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Gyirmót (élő)

Sport 1

12.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Bayern München-Barcelona (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Salernitana (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Venezia-Juventus (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Milan (élő)

Sport 2

17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Antalyaspor-Trabzonspor (élő)

Digisport 1

13.30: Labdarúgás, francia bajokság, Nantes-Lens (ismétlés)
15.40: Labdarúgás, angol bajokság, Liverpool-Aston Villa (élő)
18.10: Labdarúgás, angol bajokság, Norwich-Manchester United (élő)
20.40: Labdarúgás, angol bajokság, Chelsea-Leeds (felvételről)
23.25: Labdarúgás, francia bajokság, Brest-Montpellier (ismétlés)

Digisport 2

09.30: Labdarúgás, francia bajokság, Nantes-Lens (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajokság, Brest-Montpellier (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajokság, Reims-St. Étienne (élő)
23.00: Labdarúgás, angol bajokság, Liverpool-Aston Villa (ismétlés)

Spíler 1

13.25: Labdarúgás, angol bajokság, Manchester City-Wolverhampton Wanderers (élő)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Mönchengladbach (élő)
18.00: Labdarúgás, angol bajokság, Arsenal-Southampton (ismétlés)
20.15: Labdarúgás, angol bajokság, Manchester City-Wolverhampton Wanderers (ismétlés)
22.15: Labdarúgás, angol bajokság, Brentford-Watford (ismétlés)

Spíler 2

08.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Celta Vigo (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Levante (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Getafe (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Elche (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Sevilla (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Elche (ismétlés)

Arena 4

15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Mainz (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Stuttgart (élő)
20.45: Labdarúgás, MLS, döntő, Portland Timbers-New York City (élő)
22.45: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Mainz (ismétlés)