A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

09.30: Labdarúgás, Európa Liga, negyeddöntő, visszavágó, Barcelona-Eintracht Frankfurt (ismétlés)
11.25: Labdarúgás, Európa Liga/Európa Konferencia Liga, összefoglaló (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Zalaegerszeg (élő)
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros (élő)
21.35: Labdarúgás, Góóól, összefoglaló (élő)
22.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MTK (ismétlés)

M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, román bajnokság, rájátszás, Sepsi-Arad (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-MTK (élő)

Sport 1

12.15: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Sassuolo (élő)
14.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Salernitana (élő)
16.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Venezia (élő)
18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Bologna (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Torino (élő)

Sport 2

14.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Empoli (élő)
19.30: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Göztepe (élő)

Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Brighton (élő)
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Norwich (élő)
18.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Brentford (felvételről)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lens (élő)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Brest (ismétlés)

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Monaco (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Brest (élő)
22.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Brighton (ismétlés)

Digisport 3

08.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Monaco (ismétlés)

Spíler 1

13.25: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Dynamo Dresden-Holstein Kiel (élő)
16.25: Labdarúgás, FA Kupa, elődöntő, Manchester City-Liverpool (élő)
18.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Arsenal (felvételről)
21.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Wolfsburg (ismétlés)
23.35: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Dynamo Dresden-Holstein Kiel (ismétlés)

Spíler 2

07.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Betis (ismétlés)
15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Wolfsburg (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Osasuna (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Villarreal (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Osasuna (ismétlés)

Arena 4

08.00: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Derby County-Fulham (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Bochum (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Köln (élő)
20.30: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Karlsruhe (élő)

Youtube

17.00: Labdarúgás, NB II, Budafok-ETO FC Győr (élő)