A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.25: Labdarúgás, NB I, Honvéd-Ferencváros (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, NB I, Fehérvár-Diósgyőr (élő)
19.45: Labdarúgás, NB II, Győr-Gyirmót (élő)

Sport 2

18.00: Labdarúgás, német bajnokság, 1. FC Köln-Union Berlin (élő)
20.00: Labdarúgás, német bajnokság, Freiburg-Mainz (ismétlés)

Digisport 1

08.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Atalanta (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Cagliari (ismétlés)
12.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Benevento (élő)
14.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Torino (élő)
17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Genoa (élő)
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-AC Milan (élő)
23.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lyon (ismétlés)

Digisport 2

07.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Bordeuax (ismétlés)
08.55: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-PSG (ismétlés)
11.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Bordeuax (ismétlés)
12.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Everton (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Parma (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Lyon (élő)
20.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Lorient (élő)
23.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Internazionale-Torino (ismétlés)

Digisport 3

12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Metz (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Sassuolo (élő)
22.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Everton (ismétlés)

Spíler1 TV

07.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, RB Leipzig-PSG (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Barcelona-Dinamo Kijev (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Brighton (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-West Ham United (élő)
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Arsenal (élő)
19.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Leicester City (élő)
22.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-West Ham United (ismétlés)

Spíler2 TV

08.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Barcelona (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Getafe (élő)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Real Sociedad(élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Real Valladolid (élő)
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Valencia (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Real Sociedad (ismétlés)

Youtube

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Békéscsaba-Siófok (élő)

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Dorog-Vasas (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Csákvár-DVSC (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza-Szeged (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Pécs-Kaposvár (élő)