A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MOL Fehérvár FC-Diósgyőr (ismétlés)
17.45: Labdarúgás, Magyar Kupa, nyolcaddöntő, Mezőkövesd-Diósgyőr (élő)
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Atlético Madrid-Chelsea (élő)
23.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló

Sport 1

11.30: Labdarúgás, Bundesliga, Eintracht Frankfurt-Bayern München (ismétlés)

Sport 2

09.00: Labdarúgás, Bundesliga, 22. forduló, összefoglaló (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, török bajnokság, 26. forduló, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 1

13.35: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Crystal Palace (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Southampton

Digisport 2

08.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Crotone (ismétlés)
11.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Inter (ismétlés)
13.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Verona (ismétlés)
15.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-AS Roma (ismétlés)
17.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-AS Roma (ismétlés)
19.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 3

07.55: Labdarúgás, francia bajnokság, St. Étienne-Reims (ismétlés)
10.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Marseille (ismétlés)
12.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Lyon (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, Európa Liga, Salzburg-Villarreal (ismétlés)
20.20: Labdarúgás, Európa Liga, Lille-Ajax (ismétlés)
22.20: Labdarúgás, Európa Liga, Granada-Napoli (ismétlés)

Spíler 1

20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Tottenham (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ferencváros-Juventus (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Cádiz (ismétlés)
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, első mérkőzés, Lazio-Bayern München (élő)
23.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló

Arena 4

18.00: Labdarúgás, angol másodosztály, összefoglaló (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Celtic (ismétlés)
20.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Rotherham United-Nottingham Forest (élő)
23.45: Labdarúgás, angol másodosztály, Rotherham United-Nottingham Forest (ismétlés)