A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-ZTE (ismétlés)
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-DVTK (élő)
19.30: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Vasas-Békéscsaba (élő)
23.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Paks (ismétlés)

M4 Sport+

14.20: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Mezőkövesd-Paks (élő)

Sport 2

15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Schalke (élő)
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Hoffenheim (élő)

Digisport 1

08.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Udinese (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Verona (ismétlés)
12.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Internazionale (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Sampdoria (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Juventus (élő)
22.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Fiorentina (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Montpellier (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Monaco (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, Európa Liga, Rapid Wien-Molde (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Rennes (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Roma (élő)
20.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Burnley (élő)
22.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Brighton (ismétlés)

Digisport 3

08.50: Labdarúgás, Európa Liga, Wolfsberg-Feyenoord (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Fiorentina (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Bordeaux (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Lyon (élő)

Spíler 1

08.10: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Midtjylland-Liverpool (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Sheffield (élő)
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham (élő)
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Liverpool (élő)
19.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Sheffield (ismétlés)
21.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham (ismétlés)

Spíler 2

08.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Sevilla (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Atlético Madrid (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Eibar (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Villarreal (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Granada (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Levante (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Villarreal (ismétlés)

Arena 4

13.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Dundee United-Rangers (élő)
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Salzburg-Linz (élő)

Youtube

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, DVSC-DEAC (élő)

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Gyirmót-Szentlőrinc (élő)

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szolnok-Haladás (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szeged-Csákvár (élő)