A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budapest Honvéd-Ferencváros (ismétlés)
17.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Kisvárda (élő)
20.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, ETO FC Győr-Diósgyőr (élő)

M4 Sport+

17.00: Labdarúgás, szlovák bajnokság, DAC-Slovan Bratislava (élő)

Sport 1

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Internazionale (élő)
23.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Lazio (ismétlés)

Sport 2

17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Lazio (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Sassuolo (élő)

Digisport 1

08.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Aston Villa (ismétlés)
10.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Wolves (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-St. Étienne (élő)
15.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Angers (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Nice (élő)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Strasbourg (élő)
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Reims (ismétlés)

Digisport 2

09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Marseille (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Lens (élő)
20.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Wolves (ismétlés)
21.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Norwich (ismétlés)

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Reims (élő)

Arena 4

15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Suttgart (élő)

Spíler 1

06.50: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Borussia Dortmund (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-West Ham United (ismétlés)
10.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Tottenham (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, német másodosztály, Regensburg-Nürnberg (élő)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds United-Liverpool (élő)
19.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Newcastle (ismétlés)
21.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Brighton (ismétlés)

Spíler 2

07.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Mallorca (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Valencia (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Real Sociedad (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Celta Vigo (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Espanyol-Atlético Madrid (ismétlés)

Youtube

16.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Dorog-Haladás, (élő)

16.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza-Ajka (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Pécs-Csákvár (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Szolnok-Vasas (élő)