A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport+

15.05: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-Paks (ismétlés)
20.05: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Budapest Honvéd-Villarreal B (ismétlés)

Sport 1

18.45: Labdarúgás, felkészülési mérkőzés, Frosinone, AS Roma-Debreceni VSC (élő)

Digisport 1

08.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester United (ismétlés)
10.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Fulham (ismétlés)

Digisport 2

12.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Ham (ismétlés)
23.20: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, döntő, Athletic Bilbao-Barcelona (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-PSG (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon (ismétlés)
10.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Montpellier (ismétlés)
12.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Lyon (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, Angol Ligakupa-döntő, Manchester City-Tottenham (ismétlés)

Spíler 1

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Wolverhampton-Newcastle (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Tottenham (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Southampton (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Liverpool (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Everton (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Liverpool (ismétlés)
19.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Chelsea (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Liverpool (ismétlés)

Spíler 2

07.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Valencia (ismétlés)
13.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Getafe (ismétlés)
15.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Valencia (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Betis (ismétlés)
21.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Betis (ismétlés)

Arena 4

07.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Schalke-Hamburg (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, Bundesliga 2, Werder Bremen-Hannover (ismétlés)
16.00: Labdarúgás, skót Ligakupa, St. Mirren-Patrick Thistle (élő)
18.15: Labdarúgás, skót Ligakupa, Hearts-Inverness (élő)
23.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, St.Pauli-Kiel (ismétlés)