A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

Sport 1

08.00: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-RB Leipzig (ismétlés)
10.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Freiburg (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, török bajnokság, 19. forduló, összefoglaló
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen (élő)
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayer Leverkusen-Borussia Dortmund (élő)

Sport 2

15.00: Labdarúgás, német bajnokság, 16. forduló, összefoglaló (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Konyaspor (élő)
21.15: Labdarúgás, Olasz Kupa, nyolcaddöntő, AS Roma-Spezia (élő)
23.15: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Mönchengladbach-Werder Bremen (élő)

Digisport 1

07.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux (ismétlés)
09.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Metz (ismétlés)
11.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nimes (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-PSG (ismétlés)

Digisport 2

09.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Sheffield United-Tottenham (ismétlés)
11.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Crystal Palace (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Manchester United (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Manchester United-Manchester City (ismétlés)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Fiorentina (ismétlés)
22.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Juventus (ismétlés)

Digisport 3

08.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-AC Milan (ismétlés)
10.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Spezia (ismétlés)
12.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Juventus (ismétlés)
14.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Parma (ismétlés)
16.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sampdoria-Udinese (ismétlés)

Spíler 1

18.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-West Bromwich Albion (élő)
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester City-Chelsea (élő)
23.35: Labdarúgás, Angol FA-kupa, Southampton-Shrewsbury (mai)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Real Madrid (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Levante (élő)
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Sevilla (élő)
23.35: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Elche (ismétlés)

Arena 4

06.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Barnsley-Swansea (ismétlés)
08.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Motherwell-Rangers (ismétlés)