A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

06.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Budapest Honvéd (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Fehérvár-MTK (élő)
23.40: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Debrecen (ismétlés)

M4 Sport+

15.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Mezőkövesd (élő)
18.05: Labdarúgás, OTP Bank Liga, FTC-Debrecen (élő)

Sport 1

07.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-playoff, Ferencváros-Young Boys (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Empoli (élő)
23.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Spezia (ismétlés)

Sport 2

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-playoff, Ferencváros-Young Boys (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Bologna (élő)
20.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Torino (élő)

Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Arsenal (élő)
15.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Everton (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-St. Étienne (élő)
23.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Crystal Palace (ismétlés)

Digisport 2

14.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lyon (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Nice-Bordeaux (élő)

Digisport 3

09.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Nantes-Lyon (ismétlés)

Spíler 1

15.25: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-Fürth (élő)
18.30, Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Chelsea (élő)
21.00, Labdarúgás, angol bajnokság, Norwich-Leicester (mai)

Spíler 2

06.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Celta Vigo (ismétlés)
08.35: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Alavés (ismétlés)
10.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Espanyol (ismétlés)
14.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Alavés (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Celta Vigo-Athletic Bilbao (élő)
19.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Sevilla (élő)
21.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Betis-Real Madrid (élő)

Aréna4

08.00: Labdarúgás, német bajnokság, Borussia Dortmund-Hoffenheim (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, német másodosztály, Heidenheim-Hamburg (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Freiburg (élő)
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Hertha BSC (élő)
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Schalke 04-Düsseldorf (élő)