A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.25: Labdarúgás, román bajnokság, Arges-Sepsi OSK (ismétlés)
14.25: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, RB Leipzig-Liverpool (ismétlés)
17.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés, Porto-Juventus (élő)
23.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló

Sport 1

09.00: Labdarúgás, német bajnokság, 21. forduló, összefoglaló (ismétlés)

Sport 2

14.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Arminia Bielefeld (ismétlés)

Digisport 1

09.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Cagliari-Atalanta (ismétlés)
13.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Juventus (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Parma (ismétlés)
17.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Lazio (ismétlés)
19.00: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
21.10: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Manchester City (élő)

Digisport 2

08.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-Brest (ismétlés)
10.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Marseille (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-Lorient (ismétlés)
14.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-St.Étienne (ismétlés)
16.45: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Nice (ismétlés)
18.35: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Montpellier (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nice (élő)

Digisport 3

18.45: Labdarúgás, Európa Liga, Braga-Leicester (ismétlés)
20.35: Labdarúgás, Európa Liga, Molde-Arsenal (ismétlés)
22.35: Labdarúgás, Európa Liga, AC Milan-Celtic (ismétlés)

Spíler1 TV

18.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Atlético Madrid (élő)
21.05: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Fulham (mai)

Spíler2 TV

06.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés Barcelona-PSG (ismétlés)
18.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés Barcelona-PSG (ismétlés)
20.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, 1. mérkőzés Sevilla-Dortmund (élő)
23.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, nyolcaddöntő, összefoglaló

ARENA4

10.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Birmingham-Luton (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Liverpool (ismétlés)
21.15: Labdarúgás, angol másodosztály, Bournemouth-Rotherham (élő)