A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

Sport 1

08.00: Labdarúgás, Bundesliga, Union Berlin-Bayer Leverkusen (ismétlés)
19.45: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, 3. forduló, Leganés-Sevilla (élő)

Sport 2

12.00: Labdarúgás, Spanyol Király Kupa, 3. forduló, Almería-Alavés (élő)
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfL Wolfsburg-RB Leipzig (élő)
17.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfL Borussia Dortmund-Mainz (mai)
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Borussia Mönchengladbach (élő)

Digisport 1

09.30: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Monaco (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-West Bromwich Albion (élő)
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Nimes (élő)
20.40: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-Udinese (élő)
22.45: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Hellas Verona (ismétlés)

Digisport 2

07.30: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, Real Sociedad-Barcelona (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)
12.50: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Lazio (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Hellas Verona (élő)
17.55: Labdarúgás, Serie A, Torino-Spezia (élő)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Angers-PSG (élő)

Digisport 3

07.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Lazio (ismétlés)
19.10: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, Real Sociedad-Barcelona (ismétlés)
21.50: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, Real Madrid-Athletic Bilbao (ismétlés)

Spíler 1

07.10: Labdarúgás, Angol FA-kupa, Arsenal-Newcastle (ismétlés)
13.05: Labdarúgás, Premier League, Wolves-Everton (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, Premier League, Leeds United-Brighton (élő)
20.30: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Southampton (élő)
23.00: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Burnley (ismétlés)

Spíler 2

07.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Inter-Real Madrid (ismétlés)
12.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Sevilla (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Burnley (élő)
20.10: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Barcelona-Juventus (ismétlés)
22.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Valencia (ismétlés)

Arena 4

09.00: Labdarúgás, skót bajnokság, Celtic-Hibernian (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Middlesbrough-Birmingham City (élő)
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Watford-Huddersfield Town (élő)
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Burnley (ismétlés)