A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

09.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-Puskás Akadémia (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda Master Good-MOL Fehérvár FC (élő)
16.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK Budapest-Újpest FC (élő)

M4 Sport+

18.20: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Budafoki MTE-Diósgyőri VTK (élő)

Sport 1

20.30: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Genoa (élő)
23.00: Labdarúgás, török bajnokság, Fenerbahce-Rizespor (ismétlés)

Sport 2

09.00: Labdarúgás, Serie A, Napoli-Atalanta (ismétlés)
12.15: Labdarúgás, Serie A, Bologna-Fiorentina (élő)
15.00: Labdarúgás, Serie A, Venezia-Hellas Verona (élő)
18.00: Labdarúgás, Serie A, Sampdoria-SS Lazio (élő)

Digisport 1

11.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Troyes (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Ligue 1, St. Étienne-Rennes (élő)
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, AS Monaco-Metz (élő)
17.15: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Crystal Palace (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, Ligue 1, Girondins Bordeaux-Olympique Lyon (élő)
23.00: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Nantes (ismétlés)

Digisport 2

09.05: Labdarúgás, Premier League, Watford-Manchester City (ismétlés)
10.55: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Brighton (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lorient-Nantes (élő)
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Nice-Strasbourg (élő)
19.20: Labdarúgás, Premier League, Brentford-Leeds (ismétlés)

Digisport 3

14.55: Labdarúgás, Ligue 1, Montpellier-Clermont (élő)

Spíler 1

08.20: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Burnley (ismétlés)
13.10: Labdarúgás, Angol FA-kupa, Rochdale-Plymouth (ismétlés)
17.25: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Leicester City (élő)
20.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Norwich (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Leicester City (ismétlés)

Spíler 2

07.20: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Real Madrid (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Espanyol (élő)
16.10: Labdarúgás, La Liga, Elche-Cádiz (élő)
18.25: Labdarúgás, La Liga, Levante-Osasuna (élő)
20.55: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Valencia (élő)
23.10: Labdarúgás, La Liga, Rayo Vallecano-Espanyol (ismétlés)

Aréna 4

07.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bayern München (ismétlés)
13:00: Labdarúgás, Skót bajnokság, Dundee United-Celtic Glasgow (élő)
15.15: Labdarúgás, Bundesliga, VfB Stuttgart-Hertha BSC (élő)

Youtube

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Dorog-Győr (élő)

13.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, III. Kerület-Békéscsaba (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Haladás-Szolnok (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Soroksár-Vasas (élő)