A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót-Paks (ismétlés)
09.25: Labdarúgás, UEFA Bajnokok Ligája, összefoglaló (ismétlés)
10.30: Labdarúgás, UEFA Bajnokok Ligája, Real Madrid-Manchester City (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencváros-ZTE (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Újpest (élő)
21.00: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, visszavágó, Rangers-RB Leipzig (élő)
23.20: Labdarúgás, Európa Liga/Konferencia Liga, összefoglaló (élő)

Sport 1

09.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, 35. forduló, összefoglaló (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, török bajnokság, 35. forduló, összefoglaló (ismétlés)

Sport 2

18.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Salernitana-Venezia (élő)

Digisport 1

09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-PSG (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Marseille (ismétlés)
16.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Brentford (ismétlés)
18.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Liverpool (ismétlés)

Digisport 2

14.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-St. Étienne (ismétlés)
16.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Lille (ismétlés)
17.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeuax-Nice (ismétlés)
19.55: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Leicester (ismétlés)
20.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Manchester City (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Betis (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Athletic Bilbao-Atlético Madrid (ismétlés)
21.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Cádiz (ismétlés)
23.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Villarreal  (ismétlés)

Arena 4

18.00: Labdarúgás, Barcelona TV, Barcelona-Mallorca  (ismétlés)

RTL+

20.45: Labdarúgás, Konferencia Liga, elődöntő, visszavágó, AS Roma-Leicester City (élő)

RTL Most+

21.00: Labdarúgás, Európa Liga, elődöntő, visszavágó, Eintracht Frankfurt-West Ham (élő)
20.45: Labdarúgás, Konferencia Liga, elődöntő, visszavágó, Marseille-Feyenoord (élő)