A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

17.00: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Újpest (élő)
19.30: Labdarúgás, NB II, Győr-Vasas (élő)

M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Debrecen (élő)

Sport 2

12.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Sampdoria (élő)
15.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Fiorentina (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Roma (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Cagliari (élő)
23.00: Labdarúgás, török bajnokság, Hatayspor-Fenerbahce (mai)

Digisport 1

08.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Aston Villa (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Rennes (élő)
14.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Wolverhampton (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-AS Monaco (élő)
20.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Lens (élő)
22.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Angers (ismétlés)

Digisport 2

10.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Manchester City (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-West Ham United (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Troyes-Angers (élő)
22.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Southampton-Wolverhampton (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Lyon-Lorient (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, francia bajnokság, St.Étienne-Nice (ismétlés)

Spíler 1

08.45: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Hertha (ismétlés)
10.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Watford-Newcastle (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Norwich (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Brentford-Liverpool (ismétlés)
17.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham (élő)
19.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Burnley (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Tottenham (ismétlés)

Spíler 2

07.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Athletic Bilbao (ismétlés)
09.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Espanyol (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Villarreal (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Osasuna (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Levante (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Elche (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Betis-Getafe (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Levante (ismétlés)

Arena 4

15.15: Labdarúgás, német másodosztály, Bochum-Stuttgart (élő)

Youtube

16.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Nyíregyháza-Csákvár (élő)

17.00: Labdarúgás, Merkantil Bank Liga, Békéscsaba-Diósgyőr (élő)