A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

17.00: Labdarúgás, NB I, Paks-Budapest Honvéd (élő)
19.30: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-Újpest (élő)
21.45: Labdarúgás, NB I, Góóól, magazinműsor

M4 Sport +

14.45: Labdarúgás, NB I, MTK Budapest-Kisvárda (élő)

Sport 1

07.45: Labdarúgás, Európa Liga, Celtic-AC Milan (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, Bundesliga, 5. forduló, Bayern München-Eintracht Frankfurt (ismétlés)

Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Hamburg-Würzburg (élő)
15.30: Labdarúgás, Bundesliga, 5. forduló, Bayern München-Eintracht Frankfurt (élő)
18.30: Labdarúgás, Bundesliga, 5. forduló, Borussia Dortmund-Schalke (élő)

Digisport 1

13.10: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham United-Manchester City (élő)
15.40: Labdarúgás, Európa Liga, Villarreal-Sivasspor (ismétlés)
17.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Internazionale (élő)
20.25: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lazio-Bologna (élő)
22.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sampdoria (ismétlés)

Digisport 2

10.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Angers (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Sampdoria (élő)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Marseille (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Dijon (élő)

Digisport 3

09.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Torino (ismétlés)
11.15: Labdarúgás, Európa Liga, Young Boys-AS Roma (ismétlés)
20.35: Labdarúgás, Európa Liga, Hoffenheim-Crvena Zvezda (ismétlés)
23.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Marseille (ismétlés)

Spíler1 TV

15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Fulham-Crystal Palace (élő)
18.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-Chelsea (élő)
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Sheffield United (élő)

Spíler2 TV

12.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Alavés (élő)
15.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Barcelona-Real Madrid (élő)
18.15: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Eibar (élő)
20.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Betis (élő)

ARENA 4

17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Austria Wien-Red Bull Salzburg (élő)