A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Paks-Budapest Honvéd (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Gyirmót FC Győr-Mezőkövesd Zsóry FC (élő)
15.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Ferencvárosi TC-Puskás Akadémia FC (élő)

M4 Sport+

17.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE FC-Debreceni VSC (élő)

Sport 1

14.45: Labdarúgás, Serie A, AC Milan-Salernitana (élő)
17.45: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Internazionale (élő)
20.30: Labdarúgás, Serie A, SSC Napoli-Atalanta (élő)

Sport 2

12.00: Labdarúgás, Serie A, 15. forduló, összefoglaló (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Adana Demirspor (élő)
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Galatasaray-Altay (élő)

Digisport 1

09.20: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Nice (ismétlés)
11.10: Labdarúgás, Ligue 1, Angers-Monaco (ismétlés)
15.40: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton Wanderers-Liverpool (élő)
18.10: Labdarúgás, Premier League, Watford-Manchester City (élő)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lens-PSG (élő)
23.00: Labdarúgás, Ligue 1, Marseille-Brest (ismétlés)

Digisport 2

08.25: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Manchester City (ismétlés)
10.35: Labdarúgás, Premier League, Manchester United-Arsenal (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Brest (élő)
18.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-Troyes (élő)
21.00: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Brighton (ismétlés)
23.05: Labdarúgás, Premier League, Wolverhampton-Liverpool (ismétlés)

Spíler 1

13.25: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Chelsea (élő)
15.25: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz 05-VfL Wolfsburg (élő)
18.25: Labdarúgás, Angol FA-kupa, Yeovil-Stevenage (élő)
20.45: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Burnley (ismétlés)
22.45: Labdarúgás, Premier League, West Ham United-Chelsea (ismétlés)

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, La Liga, Granada-Alavés (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, La Liga, Sevilla-Villareal (élő)
16.10: Labdarúgás, La Liga, FC Barcelona-Real Betis (élő)
18.25: Labdarúgás, La Liga, Atletico Madrid-Real Mallorca (élő)
20.55: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Real Madrid (élő)
23.20: Labdarúgás, La Liga, FC Barcelona-Real Betis (ismétlés)

Aréna 4

11.45: Labdarúgás, Bundesliga, Union Berlin-Leipzig (ismétlés)
15.00: Labdarúgás, Bundesliga, Bayer Leverkusen-Greuther Fürth
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bayern München (élő)
22.30: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bayern München (ismétlés)