A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

10.25: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Honvéd-MOL Fehérvár FC (ismétlés)
15.05: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, playoff, Ferencváros-Molde (ismétlés)
17.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, playoff, Ferencváros-Molde (ismétlés)
20.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Barcelona-Ferencváros (élő)
23.15: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, összefoglaló

Sport 1

07.30: Labdarúgás, Bundesliga, Bielefeld-Bayern München (ismétlés)
09.30: Labdarúgás, Bundesliga, Hoffenheim-Borussia Dortmund (ismétlés)

Digisport 1

11.35: Labdarúgás, Olasz bajnokság, Inter-AC Milan (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, Olasz bajnokság, Crotone-Juventus (ismétlés)
15.15: Labdarúgás, Olasz bajnokság, Napoli-Atalanta (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, Premier League, összefoglaló (élő)
18.45: Labdarúgás, Olasz bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 2

08.25: Labdarúgás, Olasz bajnokság, Hellas Verona-Genoa (ismétlés)
23.05: Labdarúgás, Premier League, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 3

08.35: Labdarúgás, Francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
11.45: Labdarúgás, Francia bajnokság, Strasbourg-Lyon (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, Francia bajnokság, Monaco-Montpellier (ismétlés)
17.55: Labdarúgás, Francia bajnokság, Lille-Lens (ismétlés)
19.45: Labdarúgás, Francia bajnokság, Nimes-PSG (ismétlés)

Spíler1 TV

18.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, FC Zenit-Club Brugge (élő)
20.50: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoporktör, Chelsea-Sevilla (élő)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Dinamo Kijev-Juventus (ismétlés)

Spíler2 TV

06.55: Labdarúgás, Spanyol bajnokság, Getafe-Barcelona (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Dinamo Kijev-Juventus (élő)
20.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Paris Saint-Germain – Manchester United (élő)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, összefoglaló