A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

09.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, Molde-Ferencváros (ismétlés)
11.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-selejtező, Ferencváros-Molde (ismétlés)
20.35: Labdarúgás, Nemzetek Ligája, Magyarország-Törökország (ismétlés)

Sport 1

21.00: Szoboszlai Dominik, egy átigazolás története, dokumentumfilm, 1. rész

Sport 2

13.15: Labdarúgás, török bajnokság, 14. forduló, összefoglaló
17.00: Labdarúgás, török bajnokság, Trabzonspor-Galatasaray (élő)

Digisport 1

07.45: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Strasbourg (ismétlés)
10.05: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Arsenal-Manchester City (ismétlés)
11.55: Labdarúgás, Angol Ligakupa, Everton-Manchester United (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, Premier League, Aston Villa-Crystal Palace (élő)
18.25: Labdarúgás, Premier League, Arsenal-Chelsea (élő)
20.55: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-Newcastle United (élő)

Digisport 2

09.15: Labdarúgás, Európa Liga, Wolfsberg-Feyenoord (ismétlés)
11.05: Labdarúgás, Európa Liga, Rapid Wien-Molde (ismétlés)
13.15: Labdarúgás, Európa Liga, Maccabi Tel Aviv-Sivasspor (ismétlés)
15.05: Labdarúgás, Európa Liga, Napoli-Real Sociedad (ismétlés)

Digisport 3

09.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, AS Roma-Cagliari (ismétlés)
11.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Torino (ismétlés)
13.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Fiorentina (ismétlés)
15.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Parma (ismétlés)
17.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Verona-Inter (ismétlés)
19.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Lazio (ismétlés)

Spíler1 TV

07.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, RB Leipzig-Manchester United (ismétlés)
09.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Manchester City-Marseille (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Manchester United (élő)
15.55: Labdarúgás, Premier League, Fulham-Southampton (élő)
18.55: Labdarúgás, Premier League, Leicester City-Manchester United (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, Premier League, Sheffield United-Everton (élő)
23.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Barcelona-Ferencváros (ismétlés)

Spíler 2

08.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Barcelona (ismétlés)
12.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Bilbao (ismétlés)
14.35: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Manchester City-Marseille (ismétlés)
16.35: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Sevilla (ismétlés)
19.40: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Dinamo Kijev-Ferencváros (ismétlés)
21.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Bilbao (ismétlés)
23.45: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Celta Vigo (ismétlés)