A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.45: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, csoportkör, Bayern München-Salzburg, összefoglaló (ismétlés)
16.45: Labdarúgás, NB I, MOL Fehérvár FC-Zalaegerszeg (élő)
19.15: Labdarúgás, NB I, Ferencváros-MTK (élő)
22.55: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Budafok (ismétlés)

M4 Sport+

14.30: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Budafok (élő)

Sport 1

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Karlsruhe-Paderborn (élő)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Bayern München (élő)
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Mönchengladbach-Schalke (élő)

Sport 2

18.30: Labdarúgás, német másodosztály, Dortmund-Köln (mai)

Digisport 1

07.00: Labdarúgás, Európa Liga, Lille-AC Milan (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, Európa Liga, Tottenham-Ludogorec (ismétlés)
13.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Liverpool (élő)
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Everton-Leeds United (élő)
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Atalanta-Hellas Verona (élő)
22.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale (ismétlés)

Digisport 2

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Sassuolo-Internazionale (élő)
17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Juventus (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Paris Saint-Germain – Bordeaux (élő)
23.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes (ismétlés)

Digisport 3

07.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Strasbourg-Rennes (ismétlés)
10.40: Labdarúgás, Európa Liga, Molde-Arsenal (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, Európa Liga, Rangers-Benfica (ismétlés)
14.35: Labdarúgás, Európa Liga, Granada-Omonia (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-Nantes (élő)
20.50: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Sheffield United (élő)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Juventus-Ferencváros (ismétlés)
13.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Morecambe-Solihull (élő)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság: Manchester City-Burnley (élő)
18.25: Labdarúgás, angol FA Kupa, Peterborough United-Chorley (élő)

Spíler 2

07.05: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Juventus-Ferencváros (ismétlés)
09.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valladolid-Levante (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Elche-Cádiz (élő)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Sevilla (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Deportivo Alavés (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Atlético Madrid (ismétlés)