A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

09.25: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Paks (ismétlés)
17.00: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd-MTK (élő)
19.00: Labdarúgás, NB I, Budapest Honvéd-Ferencváros (élő)

M4 Sport+

14.00: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia-Budafok (élő)

Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Düsseldorf-Sandhausen (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Werder Bremen (élő)
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Eintracht Frankfurt-RB Leipzig (élő)
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha BSC-Borussia Dortmund (élő)

Digisport 1

13.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Chelsea (élő)
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Tottenham-Manchester City (élő)
20.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester United-West Bromwich Albion (élő)
23.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Lazio (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, Európa Liga, AS Roma-Cluj (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, Európa Liga, Omonia-Granada (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, Európa Liga, Villarreal-Maccabi Tel-Aviv (ismétlés)
14.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Crotone-Lazio (élő)
17.50: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Atalanta (élő)
20.35: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Cagliari (élő)
23.05: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-St. Étienne (ismétlés)

Digisport 3

10.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Bordeuax (ismétlés)
12.10: Labdarúgás, francia bajnokság, AS Monaco-PSG (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-St. Étienne (élő)
23.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Chelsea (ismétlés)

Spíler1 TV

07.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ferencváros-Juventus (ismétlés)
13.20: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Atalanta-Liverpool (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Brighton (élő)
18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Basaksehir-Manchester United (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Brighton (ismétlés)

Spíler2 TV

08.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Osasuna-Huesca (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Elche (élő)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Celta Vigo (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-FC Barcelona (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Villarreal-Real Madrid (ismétlés)

ARENA 4

17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Sturm Graz-Red Bull Salzburg (élő)