A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

11.35: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Mezőköved (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-Kisvárda (élő)
17.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Honvéd (élő)
19.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, MTK-Ferencváros (élő)

Sport 1

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Hannover-Greuter Fürth (élő)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-1. FC Köln (élő)
17.45: Labdarúgás, német bajnokság, Wolfsburg-Hertha (mai)
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Borussia Mönchengladbach (élő)

Sport 2

12.00: Labdarúgás, Európa Liga, AC Milan-Crvena Zvezda (ismétlés)
14.00: Labdarúgás, Európa Liga, összefoglaló (ismétlés)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Dortmund-Bielefeld (élő)

Digisport 1

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-West Ham United (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Lazio (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Hellas Verona-Juventus (élő)
22.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Parma (ismétlés)

Digisport 2

09.10: Labdarúgás, Európa Liga, összefoglaló (ismétlés)
10.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Nice (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Bordeaux-Metz (élő)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Parma (élő)
17.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Dijon-PSG (élő)

Digisport 3

09.20: Labdarúgás, Európa Liga, Bayer Leverkusen-Young Boys (ismétlés)
11.10: Labdarúgás, Európa Liga, Napoli-Granada (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, Európa Liga, Ajax-Lille (ismétlés)
15.05: Labdarúgás, Európa Liga, Bayer Leverkusen-Young Boys (ismétlés)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Leeds-Aston Villa (élő)

Spíler1 TV

08.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Atlético Madrid-Chelsea (ismétlés)
12.20: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Mönchengladbach-Manchester City (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Brighton (élő)
18.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Atlético Madrid-Chelsea (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle-Wolverhampton (élő)
23.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Bromwich Albion-Brighton (ismétlés)

Spíler2 TV

07.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Athletic Bilbao (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Eibar-Huesca (élő)
16.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-FC Barcelona (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Osasuna (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Getafe-Valencia (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-FC Barcelona (ismétlés)

ARENA 4

13.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Bournemouth-Watford (élő)
16.00: Labdarúgás, angol másodosztály, Middlesbrough-Cardiff City (élő)