A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.05: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Budafok-Újpest (ismétlés)
10.35: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Atlético Madrid-Bayern München, összefoglaló (ismétlés)
11.25: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Manchester United-PSG, összefoglaló (ismétlés)
22.55: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Mezőkövesd (ismétlés)

M4 Sport+

14.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, ZTE-Mezőkövesd (élő)
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Diósgyőr-Ferencváros (élő)
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Kisvárda (élő)

Sport 1

22.15: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Dortmund (ismétlés)

Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Hamburg-Hannover (élő)
15.15: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Dortmund (élő)
18.15: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern-Leipzig (élő)

Digisport 1

14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Spezia-Lazio (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-Torino (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Inter-Bologna (élő)

Digisport 2

13.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Everton (élő)
15.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Fulham (élő)
18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, WHU-MU (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Montpellier-PSG (élő)
23.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lens (ismétlés)

Digisport 3

07.30: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Marseille (ismétlés)
09.40: Labdarúgás, Európa Liga, AS Roma-Young Boys (ismétlés)
11.30: Labdarúgás, Európa Liga, LASK-Tottenham (ismétlés)
13.35: Labdarúgás, Európa Liga, Feyenoord-Dinamo Zagreb (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Rennes-Lens (ismétlés)
21.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Everton (ismétlés)
23.10: Labdarúgás, Európa Liga, AZ-Napoli (ismétlés)

Spíler1 TV

08.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ferencváros-Barcelona (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Manchester United-PSG (ismétlés)
15.55: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Ferencváros-Barcelona (ismétlés)
17.55: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Aston Villa (ismétlés)
20.30: Labdarúgás, angol bajnokság, Chelsea-Leeds (élő)
23.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Juventus-Dinamo Kijev (ismétlés)

Spíler2 TV

07.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Dortmund-Lazio (ismétlés)
09.05: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Bilbao-Celta Vigo (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Getafe (élő)
16.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético-Valladolid (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Barcelona (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Real Madrid (ismétlés)

ARENA4

10.00: Labdarúgás, Barcelona TV, Bajnokok Ligája, Ferencváros-Barcelona (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, angol másodosztályú bajnokság, Reading-Nottingham (élő)
17.00: Labdarúgás, osztrák bajnokság, Admira-Salzburg (élő)