A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

07.55: Labdarúgás, MOL Magyar Kupa, Dorog-Ferencváros (ismétlés)
11.00: Labdarúgás, MOL Magyar Kupa, Vasas-MOL Fehérvár FC (ismétlés)
15.45: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Katar, a 3. helyért, Palmeiras – al-Ahli (élő)
18.45: Labdarúgás, klubvilágbajnokság, Katar, döntő, Tigres UANL-Bayern München (élő)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, Olasz Kupa, Atalanta-Napoli (ismétlés)

Sport 2

11.45: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, Sevilla-Barcelona (ismétlés)
21.00: Labdarúgás, spanyol Király Kupa, elődöntő, Athletic Bibao-Levante (élő)

Digisport 1

07.30: Labdarúgás, Premier League, összefoglaló (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, Premier League, Newcastle-Southampton (ismétlés)
10.50: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-West Brom (ismétlés)
13.05: Labdarúgás, Premier League, Fulham-West Ham (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Premier League, Sheffield United-Chelsea (ismétlés)
17.15: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Manchester City (ismétlés)

Digisport 2

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Marseille-PSG (ismétlés)
09.20: Labdarúgás, francia bajnokság, Nimes-Monaco (ismétlés)
11.10: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Rennes (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)
14.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, AC Milan-Crotone (ismétlés)
16.10: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Inter (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-AS Roma (ismétlés)
20.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, Napoli-Genoa (ismétlés)
22.20: Labdarúgás, olasz bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Digisport 3

15.40: Labdarúgás, Európa Liga, Omonia-PSV (ismétlés)
17.30: Labdarúgás, Európa Liga, Antwerp-Tottenham (ismétlés)
19.20: Labdarúgás, Európa Liga, AC Milan-Sparta Praha (ismétlés)
21.40: Labdarúgás, Európa Liga, AEK Athén-Leicester (ismétlés)

Spíler 1

18.00: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Wolverhampton Wanderers-Southampton (élő)
20.30: Labdarúgás, FA Kupa, nyolcaddöntő, Barnsley-Chelsea (élő)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Getafe (ismétlés)
22.00: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Madrid-Getafe (ismétlés)

Arena 4

07.30: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Manchester City (ismétlés)
17.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Juventus-AS Roma (ismétlés)