A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

08.00: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Debreceni VSC–Puskás Akadémia (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, OTP Bank Liga, összefoglaló (ismétlés)

Sport 1

08.00: Labdarúgás, olasz bajnokság, összefoglaló, 36. forduló (ismétlés)
16.45: Labdarúgás, török bajnokság, összefoglaló, 36. forduló (ismétlés)

Sport 2

11.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Genoa-Juventus (ismétlés)

Digisport 1

23.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Newcastle (ismétlés)

Digisport 2

09.00: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Aston Villa (ismétlés)
11.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Leicester-Everton (ismétlés)
13.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Crystal Palace-Watford (ismétlés)
15.45: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Newcastle (ismétlés)
17.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Brighton-Manchester United (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Metz-Lyon (ismétlés)
08.50: Labdarúgás, francia bajnokság, Brest-Strasbourg (ismétlés)
10.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Lille-AS Monaco (ismétlés)
12.40: Labdarúgás, francia bajnokság, Angers-Bordeaux (ismétlés)
15.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Clermont-Montpellier (ismétlés)
17.25: Labdarúgás, francia bajnokság, Reims-Lens (ismétlés)
19.15: Labdarúgás, francia bajnokság, Lorient-Marseille (ismétlés)
21.05: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Troyes (ismétlés)
23.10: Labdarúgás, francia bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Spíler 1

18.25: Labdarúgás, angol bajnokság, Arsenal-Leeds (ismétlés)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Liverpool (élő)
23.20: Labdarúgás, angol bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Real Madrid (ismétlés)
17.35: Labdarúgás, spanyol másodosztály, összefoglaló (ismétlés)
18.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Valencia-Real Betis (élő)
21.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, FC Barcelona-Celta Vigo (élő)
23.30: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Granada-Athletic Bilbao (felvételről)

Arena 4

14.00: Labdarúgás, német bajnokság, Frankfurt-Mönchengladbach (ismétlés)
16.30: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Stuttgart (ismétlés)
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, RB Leipzig-Augsburg (ismétlés)