A MOL Vidi és az FTC szerdai kupameccsének (2-0) legpechesebb sérülését szenvedte el Ihor Haratin, a zöld-fehérek ukrán játékosa. A középpályás csapattársával, Davide Lanzafaméval csattant a levegőben, az ütközés következtében pedig az orra sérült meg elég csúnyán, le is kellett hozni a pályáról. Emiatt a Fradi kilenc emberrel fejezte be az összecsapást.
Haratin a közösségi oldalán posztolt egy képet a sérüléséről:

Olvastad már?
MK - Rebrov kifakadt a sérülések miatt: Miért nem lehet vasárnap bajnoki?
Sergei Rebrov, a Ferencváros vezetőedzője a Vidi elleni kupabúcsú után azt mondta, hogy már a 7. percben elveszítették a meccset. Az ukrán edző nem érti, hogy miért csak két napot pihenhetnek a következő bajnoki mérkőzésig.
Elolvasom
Átigazolások
AEK Athén
Zubkov Varga csapattársa lesz
Fabrizio Romano információi szerint az AEK Athén mindenben megegyezett a Trabzonsporral Oleksandr Zubkov átigazolásáról. A 29 éves ukrán válogatott szélső így Varga Barnabás csapattársa lesz.
ETO
Steven Vanharen
Izraeli sajtóhírek szerint a bajnok ETO FC sportigazgatóját csábítja a Maccabi Tel-Aviv.
Puskás Akadémia
Hornyák Zsolt távozik
A felvidéki származású Hornyák Zsolt kétszázhetven mérkőzés után távozott a Puskás Akadémiától.