Üzent a rémisztő sérülést szenvedő angol védő: Harcos vagyok, visszatérek!

Luke Shaw, az angol válogatott védője rémisztő sérülést szenvedett a spanyolok elleni Nemzetek Ligája mérkőzésen.
Privacsek András 2018. szeptember 9., vasárnap 12:30
Szerző: Privacsek András 2018. szeptember 9., vasárnap 12:30

Az Anglia - Spanyolország (1-2) találkozón Shaw Carvajallal fejelt össze és magatehetetlenül terült el a földön. Hosszú percekig ápolni kellett, majd nyakmerevítőben, hordágyon vitték le.

Az MU védője Twitteren nyugtatott meg mindenkit:

Köszönöm mindazt a szeretetet és támogatást, amit kaptam. A legjobb kezekben vagyok. Harcos vagyok, így hamarosan visszatérek!

Ijesztő sérülés miatt tartott 101 percig az angol-spanyol, Svájc nagyon kiütötte Izlandot - eredmények, videó
Spanyolország hátrányból fordítva győzte le Angliát a Nemzetek Ligája legmagasabb osztályában, ugyanitt 6-0-s kiütés is született. A D divízióban Luxemburg négy, Fehéroroszország öt góllal nyert. Eredmények.

Fiatal bekk érkezett a DAC-tól
A DVSC szerződtette a 17 éves Ferenczi Barnabást.
Horvát távozó
Távozik a 2022 nyara óta 46 tétmeccsen szerepet kapott Dominik Kovacic. A védő október 6-óta - sérülése miatt - nem lépett pályára. (Kisvárda FC)
Tokmac Nguen
Öt magyar bajnoki cím, egy Magyar Kupa-aranyérem, Bajnokok Ligája- és Európa Liga-csoportkör után a svéd Djurgarden együtteséhez igazolt a Ferencvárostól Tokmac Nguen.