Most már biztos: Hosszú időre lesérült a legjobb angol csatár

Hosszú kihagyás vár Harry Kane-re: a Tottenham Hotspur labdarúgójára vasárnap a Manchester United elleni bajnoki mérkőzésen sérült meg.
Dudás Gábor 2019. január 15., kedd 20:17
Hosszú kihagyás vár Harry Kane-re: a Tottenham Hotspur labdarúgójára vasárnap a Manchester United elleni bajnoki mérkőzésen sérült meg.
Szerző: Dudás Gábor 2019. január 15., kedd 20:17

A válogatott támadó a bal bokáját fájlalja, a szalagja sérült – közölte a klub. A játékos megkezdte a rehabilitációt, s várhatóan március elején állhat újra edzésbe. Harry Kane az előző szezonban hasonló sérülés miatt hagyott ki tíz meccset.

Mostani kiválása érzékenyen érinti a Premier League tabelláján harmadik helyen álló londoni csapatot, mivel másik sztárcsatára, a dél-koreai Szon Hung Min az MU elleni meccs után elutazott válogatottjához az Ázsia Kupára, s kérdéses, mikor tér majd vissza.

A Tottenham nyolcaddöntős a Bajnokok Ligájában, február 13-án fogadja a Borussia Dortmundot, majd március 5-én látogat Németországba. (MTI)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Légiósok
Zsóri jövője
Zsóri Dániel magatartásbeli okok miatt nem kap lehetőséget az első csapatnál az UTA Aradnál.
Fradi
Abu Fani maradt
Bár egész nyáron új csapatot keresett magának, Mohammed Abu Fani végül maradt a Ferencváros labdarúgója.
Ferencváros
Görög csapatokkal hozták szóba Vargát
Görögországban azt írják, hogy Varga Barnabás a PAOK és a Panathinaikosz legfőbb jelöltje volt egészen augusztus közepéig, de végül nem szerezték meg – annak ellenére, hogy a Fradi engedett volna az árából.
Tovább az összes átigazoláshoz