A Loki nagy felfedezettje: Nem hiszem, hogy a Fradi érdeklődésével kellene foglalkoznom

Túl van a műtéten a Debrecen fiatalja, Varga Kevin. A játékos már a héten csatlakozhat társaihoz, de az átigazolásával kapcsolatos híresztelésekkel egyelőre nem szeretne foglalkozni.
Dudás Gábor 2017. október 3., kedd 17:55
Túl van a műtéten a Debrecen fiatalja, Varga Kevin. A játékos már a héten csatlakozhat társaihoz, de az átigazolásával kapcsolatos híresztelésekkel egyelőre nem szeretne foglalkozni.
Szerző: Dudás Gábor 2017. október 3., kedd 17:55

Új lendületet vitt a debreceniek játékába a fiatal Varga Kevin. A tehetség az 5. forduló után került be az akkor még nyeretlen Lokiba, és rögtön az első meccsén betalált, és a következő négy körben még kétszer volt eredményes. Nem meglepő, hogy az Üllői129 szurkolói portál szerint a Ferencváros látókörébe is bekerült a fiatal játékos.

Természetesen ebben a fázisban még aligha követték ezt komoly lépések ezt az FTC-től, igaz, Debrecenben érthetően nem igazán örülnek annak, hogy új kedvencüket máris hírbe hozták a zöld-fehérekkel. A játékos sem foglalkozik egyelőre a Ferencváros esetleges hívásával, korainak tartja azokat.

- Jól érzem magam Debrecenben és azon vagyok, hogy minél többet fejlődjek itt. Különben is, még nagyon az elején tartok a karrieremnek, nem hinném, hogy ilyen híresztelésekkel kellene foglalkoznom, amiről egyébként én is csak az interneten olvastam - mondta Varga Kevin a haon.hu-nak.

A játékosnak egyébként az Újpest elleni találkozó alatt eltört a hüvelykujja, amit azóta meg is műtöttek. Varga az U21-es összetartásról biztos, hogy lemarad, de a héten már csatlakozna debreceni társaihoz, egy speciális kötéssel a lábán.

Dr. Róka Géza, a debreceniek cégvezetője annyit mondott a felröppent hírek kapcsán, hogy Varga nagy értéke a klubnak, akit még több évig szerződés köt a klubhoz, amelyet még nem kerestek meg az átigazolása miatt.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Fehérvár FC
Kalmár jön és megy
Kalmár Zsolt szerződése lejár - magyar és külföldi lehetőségre is vár.
Újpest
81-szeres válogatott kiszemelt
Az átigazolásokra szakosodott újságíró, Marcus Gehrling szerint a Dinamo Zagreb 33 éves, 81-szeres válogatott és lejáró szerződésű északmacedón jobbhátvédje, Stefan Ristovski is érkezhet.
Légiósok
Lisztes Krisztián
Így alakulhat Lisztes Krisztián sorsa az Eintracht Frankfurtnál.
Tovább az összes átigazoláshoz