A jelenleg Portóban védő Casillas csapata edzésén lett rosszul, majd a kórházban megállapították, hogy szívinfarktust kapott, de nincs életveszélyben.
Elsőként a portugál Jornal de Notícias lap számolt be arról, hogy a világ- és kétszeres Európa-bajnok spanyol kapus, Iker Casillas rosszul lett portugál együttese, a Porto mai edzésén. A hálóőrt ezt követően kórházba szállították, ahol a vizsgálatok kimutatták, minden bizonnyal szívinfarktust kapott.
Klubja közben megerősítette a hírt, hozzátéve, hogy a kapus nincs életveszélyben. Casillas ebben az idényben már biztosan nem léphet pályára, de a mai rosszullétet követően pályafutásának folytatását is kérdésesnek találja a nemzetközi sajtó.
Átigazolások

Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.

Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.

Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.