BL: Súlyos sérülést szenvedett a Real Madrid válogatott védője - ennyi időre dőlt ki

Súlyos térdszalag-sérülését szenvedett a keddi Bajnokok Ligája-mérkőzésen a madridiak 22-szeres válogatott védője.
Nyikes Zoltán 2019. október 2., szerda 14:06
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. október 2., szerda 14:06

Nacho, a Real Madrid labdarúgója súlyos térdszalag-sérülést szenvedett kedden, az FC Brugge elleni Bajnokok Ligája mérkőzésen.

A spanyol együttes tájékoztatása szerint a védőnek - akit a 2-2-re végződött mérkőzés félidejében kellett lecserélni - az oldalsó keresztszalag sérült meg a jobb térdében,

ezért legalább két hónapot kell majd kihagynia.

A 22-szeres spanyol válogatott belső hátvéd eredeti posztján csak a negyedik számú ember a Realban, szélső védőként azonban az utóbbi hetekben rendszeresen játéklehetőséget kapott, mivel sok a csapat sérültje.

BL: A félidőben kapust cserélő Real Madrid a végén kerülte el a nagy égést - eredmények, videók
Meglepetés Madridban: a Real 0-2 után, csak a 85. percben tudott egyenlíteni a hajrában tíz emberrel játszó Bruges ellen. Közben Olaszországból hozta el a három pontot a Sahtar Donyeck.