A magyar válogatott sérült játékosa elárulta, mikor térhet vissza a pályára

Jól halad a középpályás felépülése őszi bokatörését követően, biztosan látszik, hogy már a tavasz első felében klubja és a válogatott rendelkezésére is állhat majd.
Dudás Gábor 2020. január 28., kedd 17:42
Jól halad a középpályás felépülése őszi bokatörését követően, biztosan látszik, hogy már a tavasz első felében klubja és a válogatott rendelkezésére is állhat majd.
Szerző: Dudás Gábor 2020. január 28., kedd 17:42
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismeretes, Kalmár Zsolt a Puskás Aréna november 15-i stadionavató meccsének 83. percében, egy ütközést követően szenvedett súlyos sérülést. Még aznap az MRI-vizsgálat kimutatta, hogy eltört a jobb bokája az Uruguay elleni találkozón, emiatt hónapokig nem léphetett pályára a DAC játékosa, aki előbb Győrben erősített, majd Dunaszerdahelyen töltötte a rehabilitációját.

Visszatérése ugyan még picit várat magára, de már jóval jobb híreket közölt állapotával kapcsolatban.

- Szerencsére minden úgy halad, ahogy elterveztük. Együtt edzek a többiekkel, de játékba még nem nagyon állok be. Ha minden jól megy, akkor jövő héten Törökországban már pályára tudok lépni. Szépen fokozatosan megkapom a meccsterhelést, hogy a tavasz első fordulóira száz százalékos legyek - mondta Kalmár a DAC hivatalos Facebook-oldalának.

https://www.facebook.com/fcdac/photos/a.1480555205522115/2524605694450389/?type=3&theater

Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Tovább az összes átigazoláshoz