A péntek éjszakai MRI-vizsgálatokat követően kiderült, hogy hónapokra kidőlt a dunaszerdahelyiek légiósa.
A péntek esti stadionavató 83. percében hordágyon hagyta el a pályát a magyar válogatott középpályása, Kalmár Zsolt, akit Holman Dávid váltott.
Az Uruguay elleni mérkőzés után beszámoltunk arról is, hogy a DAC-játékos jobb lábát a lefújás után folyamatosan jegelték az orvosi stáb tagjai az öltözőben, és értesüléseink szerint mankókkal hagyta el a stadiont, és azonnal kórházba szállították.
Kalmár még péntek éjszaka MRI-vizsgálaton vett részt, ahol kiderült, hogy sajnos súlyos a sérülése:
a középpályás bokatörést szenvedett, felépülése várhatóan több hónapot vesz igénybe
- adta hírül az MLSZ hivatalos oldala.
Olvastad már?
Hordágy, mentő, MRI-vizsgálat – kórházban tölti az éjszakát a magyar válogatott középpályás
Súlyosnak tűnő sérülés árnyékolta be a Puskás Aréna stadionavatóját, miután a mérkőzés 83. percében egy szerencsétlen becsúszás során Kalmár Zsolt lent maradt a földön, majd hordágyon kellett levinni a pályáról.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Sallai reagált
"Nem gondolkodom váltásban, főleg nem az idény közepén, amikor ennyi fontos mérkőzés vár ránk" - mondta Sallai Roland, aki nem figyel azokra a hírekre, amelyek a Liverpoollal (is) kapcsolatba hozták. (NSO)
Légiósok
Szoboszlai és a Real
Külföldön arról cikkeznek, hogy Vinícius Júnior Szoboszlait ajánlja be a Real Madridnak.
Ferencváros
Afrikai védő a kiszemelt?
Sajtóhírek szerint a Ferencváros is érdeklődik az ukrán Kryvbas kameruni védője, Yvan Dibango iránt.