Topligák: Son begurult, Foyth brutálisan odacsúszott, kettős emberhátrányban kapott ki a Spurs – videók

Már a 48. perctől kilenc emberrel volt kénytelen játszani a Tottenham, miután az első félidőben Sont, majd a szünet után az argentin védőt állította ki a játékvezető – a Bournemouth a hosszabbításban gyűjtötte be a három pontot. Spanyolországban a Levante simán nyert hazai pályán, a korábbi újpesti játékos, Bardhi is betalált.
Nyikes Zoltán 2019. május 4., szombat 15:45
Szerző: Nyikes Zoltán 2019. május 4., szombat 15:45

Premier League, 37. forduló

Bournemouth–Tottenham 1-0 (Aké 92.) – Kiállítva: Szon 43., Foyth 48 – mindkettő Tottenham

Szon kiállítása

Foyth kiállítása

Aké gólja

Spanyol bajnokság, 36. forduló

Levante–Vallecano 4-1 (Campana 14., Vezo 43., Jason 85., Bardhi 90., ill. A. Garcia 71.) – Kiállítva: Embarba 82. – Vallecano