Nem meglepő: Futács az év csapatában!

A magyar gólkirály az álomcsapat egyetlen csatára.
Dudás Gábor 2017. június 9., péntek 8:23
A magyar gólkirály az álomcsapat egyetlen csatára.
Szerző: Dudás Gábor 2017. június 9., péntek 8:23

A horvát bajnokság megszokott idény végi díjátadóján az év csapatát is jutalmazták.

A történtek után nem meglepő, sokkal inkább megérdemelt módon a 2016/2017-es idény gólkirálya, a 18 találattal az élen végző magyar Futács Márkó is helyet kapott az álomtizenegyben, egyetlen középcsatárként.

 

A Hajduk légiósa – illetve az eszéki Barišić – lett a kakukktojás, rajtuk kívül csak a bajnok Rijeka és az ezüstérmes Dinamo Zagreb delegált játékosokat a legjobb csapatba.

A HORVÁT BAJNOKSÁG IDEI ÁLOMCSAPATA:

Dominik Livaković (Dinamo) - Stefan Ristovski (Rijeka), Marko Lešković (Dinamo), Josip Elez (Rijeka), Borna Barišić (Osijek) – Josip Mišić (Rijeka), Filip Bradarić (Rijeka), Franko Andrijašević (Rijeka) – Mario Gavranović (Rijeka), El Arbi Hillel Soudani (Dinamo) – FUTÁCS MÁRKÓ (Hajduk)

Sztárcsapat udvarol Futács Márkónak - a legfrissebb hazai átigazolási hírek itt!

Neked ajánljuk
Átigazolások
Békéscsaba
2 érkező, 2 távozó
A Békéscsaba szerződtette Takács János a kapuba és Kristóf Márk Patrik a védelembe, míg Rácz Balázst és Gyenti Kristófot is visszarendelte klubja a kölcsönből.        
Szpari/Vidi
Katona Mátyás
Információink szerint Katona Mátyás a Nyíregyháza csapatában folytatja pályafutását.
DVTK
11 távozó
Június végén lejár több diósgyőri labdarúgó (kölcsön)szerződése, így ők távoznak a klubtól.  
Tovább az összes átigazoláshoz