Balotelli góllal tért vissza, a franciák furcsa találattal nyertek, Neuer ismét védett - videók

Balotelli közel négy év után játszott az olasz válogatottban, és rögtön remek gólt lőtt, Manuel Neuer hosszú sérülése után tért vissza a németekhez.
Budai László 2018. május 29., kedd 8:30
Szerző: Budai László 2018. május 29., kedd 8:30

Olasz és francia győzelem, portugál iksz

Olaszország-Szaúd Arábia 2-1 (Balotelli 21., Belotti 69., ill. Al Shehri 72.)

Roberto Mancini győzelemmel mutatkozott be az olasz válogatott élén. A nemzeti együttesbe közel négy év után visszatérő Mario Balotelli azonnal gólt szerzett, mellette Belotti is betalált, míg Donnarumma igen kellemetlen gólt kapott. Az olaszok végül 2-1-re verték Szaúd-Arábiát.

Franciaország-Írország 2-0 (Giroud 40., Fekir 44.)

Szintén nyertek a franciák, akik Giroud és Fekir első félidő hajrájában szerzett góljával verték az íreket. A második találat igen különlegesre sikeredett.

Portugália–Tunézia 2–2 (André Silva 22., Joao Mario 34., ill. Badri 39., Ben Jusef 64.)

A portugáloknak azonban csak 2-2-es döntetlenre futotta Tunézia ellen. A C. Ronaldót nélkülöző portugálok pedig már 2-0-ra is vezettek.

Neuer visszatért

Nyolc hónapos kihagyás után hétfőn ismét mérkőzést játszott Manuel Neuer, a világbajnoki címvédő német labdarúgó-válogatott kapusa. A Bayern München játékosa 30 percet töltött a pályán azon a felkészülési meccsen, amelyen a június 14-én kezdődő oroszországi világbajnokságra készülő felnőtt válogatott 7–1-re legyőzte a német U20-as válogatottat az eppani edzőközpontban.
(mti)

Ronaldo-Neymar szupercsere készülődik, Ramost 1 milliárd euróra perelik Salah miatt – külföldi körkép