Újabb csapattól tették ki a korábbi Fradi-kedvencet - 8 meccsen játszhatott

A brazil Leonardo a holland másodosztályú gárdánál sem maradhat, miután Ricardo Moniz is távozott.
Dudás Gábor 2017. június 27., kedd 19:52
A brazil Leonardo a holland másodosztályú gárdánál sem maradhat, miután Ricardo Moniz is távozott.
Szerző: Dudás Gábor 2017. június 27., kedd 19:52

Négy éven belül a negyedik csapatától kell rövid idő után távoznia Leonardo Santiagónak. A 34 éves brazil támadó középpályásnak ezúttal a holland másodosztályú FC Eindhoven köszönte meg szolgálatait, azok után, hogy márciusban szerződtette.

Leonardo összesen 8 találkozón viselte a klub mezét, 1 gól és 2 gólpassz fűződött a nevéhez, de az eindhoveniek nem éltek opciós jogukkal a hosszabbítást illetően – írja az ed.nl.

A brazil a májusban menesztett Ricardo Moniz javaslatára került egyébként a gárdához, a holland edző és a légiós már a negyedik csapatnál (Salzburg, Ferencváros, 1860 München, Eindhoven) dolgozott együtt. Leonardo a 2013/2014-es idényben viselte a Fradi mezét, játékával gyorsan a szurkolók kedvence lett, de végül fegyelmi okok miatt is távoznia kellett az NB I-ből.

Átigazolások
Újpest
Duarte Romániában
Megérkezett Romániába André Duarte és napokon belül aláírhat a bukaresti FCSB-nél - számolt be a sport.ro, amely egy videót is közzétett az Újpest portugál védőjéről.
Fradi
Keita maradásáról tárgyalnak
Egy játékoshoz közelálló forrás szerint Naby Keita anyagi áldozatot is hajlandó hozni azért, hogy a Fradiban maradhasson. (Africafoot, Üllői129)
Liverpool
Profi szerződést kaphat a magyar tehetség
Az Index információja szerint hosszú távú profi szerződést kaphat a Liverpoolnál az akadémia magyar tehetsége, Farkas Erik. Erre az FA előírásai szerint decembertől kerülhet sor.
Tovább az összes átigazoláshoz