Ricardo Moniz csak a 11. lett az FC Eindhovennel, ezért idő előtt távoznia kell.
Az FC Eindhoven mindössze egy szezon után menesztette Ricardo Monizt – annak ellenére is, hogy a trénernek még egy évig szerződése volt a klubbal. A holland mester korábban a Ferencvárosnál is dolgozott, amellyel Ligakupát nyert, és mentalitásával nagy népszerűsége volt a zöld-fehér drukkerek körében.
Moniz azonban mindössze a 11. helyig vezette az eindhoveni együttest, amelynek a szezon előtt a feljutásért zajló osztályozók elérése volt a célja. A tréner a Fradi után dolgozott már a Lechia Gdansknál, az 1860 Münchennél és a Notts Countynál is.
Átigazolások
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Ajka
Új középpályás
Az Ajka bejelentette, hogy leigazolták a Soroksár középpályását, Németh Eriket. A 26 éves labdarúgó egyéves szerződést kötött az ajkaiakkal.