Nikolics centikre volt a góltól a Real Madrid ellen – videó

A büntetőrúgások döntöttek az MLS All Star csapata és a királyiak közötti gálameccsen.
Budai László 2017. augusztus 3., csütörtök 8:14
Szerző: Budai László 2017. augusztus 3., csütörtök 8:14

Magyar idő szerint ma hajnalban megrendezték az MLS All Star-Real Madrid gálamérkőzést, amelynek Nikolics Nemanja személyében magyar szereplője is volt.

Niko egy félidőt kapott

Niko a szünetben állt be – kilenc másik társával együtt -, még 0-0-s állásnál. A lényegi események egyébként a második játékrészben történtek: Mayoral találatával a spanyolok vezetést szereztek, de Dwyer a lefújás előtt nem sokkal egyenlített.

Az összecsapáson végül a 11-esek döntöttek, amiben a Real volt jobb (4-2). Nikolics az MLSZ Facebook-oldalának elárulta, hogy ő rúghatta volna az utolsó büntetőt, de erre sajnos nem került sor.

Nikolics még 0-1-nél, egy parádés akció végén közel volt a gólhoz, lövése centikkel kerülte el a jobb sarkot.

A királyiaknál Cristiano Ronaldo kivételével játszott minden nagy sztár: Kroos, Bale vagy éppen Benzema is szerepet kapott.

Niko helyzete

Paks
Böde, Gévay, Könyves
Böde Dániellel és Gévay Zsolttal már megegyeztek a paksiak a közös folytatásról, azonban Könyves Norbert jövője kérdéses, mert a csatár még nem döntött a hosszabbításról. (Nemzeti Sport)
Schäfer András
Az német élvonalbeli Union Berlin meghosszabbította Schäfer András szerződését.
Ubochioma Meshack
Ubochioma Meshack a következő szezont is ZTE színekben tölti, az NB I-es klub lehívta a 22 éves nigériai támadó szerződésében lévő opciót.