Három vereség után győzött ismét a Bajnokok Ligájától a hét közben búcsúzó Real Madrid: a blancók a duplázó Benzema vezetésével nyertek 3-1-re a Valladolid otthonában megrendezett vasárnapi bajnokin. A hazaiak még vezettek is a találkozón, sőt, a 12. percben büntetőt hibáztak, illetve volt egy, a videóbíró által - helyesen - elvett góljuk is. A hajrát Casemiro piros lapja és Modric gólja tette színesebbé.
La Liga, 27. forduló:
Real Valladolid – Real Madrid 1-4 (Tuhami 29., ill. Varane 34., Benzema 51., 59. – a másodikat 11-esből, Modric 85.) - piros lap: Casemiro (Real Madrid, 81.)
Sevilla – Real Sociedad 5-2 (Sarabia 25., Ben Yedder 48., 58., 62., Oyarzabal 69. – öngól, ill. Oyarzabal 28., 77. – a másodikat 11-esből)
Celta Vigo – Real Betis 0-1 (Jesé 80.)
Girona – Valencia 2-3 (Ramalho 22., Stuani 84. – 11-esből, ill. Guedes 14., Parejo 53., F. Torres 90.)
Levante – Villarreal 0-1 (Ekambi 93.)
Neked ajánljuk
Átigazolások

PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.