Semmi pánik: "Tökéletesen ismerem a testemet" – Ronaldo két hét múlva újra játszana

Úgy tűnik, nem komoly Cristiano Ronaldo sérülése, amelyről maga a portugál játékos nyilatkozott az egyik helyi napilapnak. A 34 éves klasszis legkésőbb az április 10-i Ajax elleni BL-negyeddöntőn pályára léphet.
Csakfoci Admin 2019. március 26., kedd 9:15
Szerző: Csakfoci Admin 2019. március 26., kedd 9:15

Korábban honlapunkon is beszámoltunk arról, hogy Cristiano Ronaldo a hétfő esti, Szerbia elleni (1-1) Eb-selejtező 31. percében egy sprint után sántikálni kezdett, és azonnal jelezte, cserét kér - helyette Pizzi állt be.

Sajtóhírek szerint az előzetes hírekkel ellentétben nem izomszakadásról, hanem húzódásról van szó, és ezért is lehet ilyen nyugodt az ötszörös aranylabdás klasszis.

Ronaldo klubcsapata, a Juventus szombaton az Empolit fogadja hazai pályán, majd április elején pedig a Cagliarival meccselnek, mielőtt még az olasz bajnokság 31. játéknapján a Milan elleni derbi várna rá. Amennyiben Ronaldo saját kijelentése helytálló lesz, akkor már ezen a találkozón is játszhat, de legkésőbb az április 10-i Ajax elleni BL-negyeddöntőn újra pályára léphet.

Eb-selejtezők: Ronaldo megsérült, Anglia idegenben, Franciaország otthon gálázott – eredmények, videók
Hiába szerzett vezetést Montenegró hazai pályán Anglia ellen, Gareth Southgate csapata akárcsak Csehországnak pénteken, ismét ötöt vágott. Portugália a második hazai meccsét sem tudta megnyerni, ezen felül pedig még Cristiano Ronaldo is megsérült.