Serie A: Gattuso első meccsén a kapus fejesével mentet pontot a legrosszabb csapat - videó

A Benevento a Milan ellen szerezte meg az első pontját a szezonban: a döntetlent érő találatot a 94. percben fejelte Alberto Brignoli, a hazaiak kapusa (!).
Privacsek András 2017. december 3., vasárnap 14:35
Szerző: Privacsek András 2017. december 3., vasárnap 14:35

A Vincenzo Montellát váltó Gennaro Gattuso a Serie A legrosszabb csapata ellen debütált az AC Milan vezetőedzőjeként. Az első félidő hajrájában Bonaventura közeli fejessel megszerezte a vezetést a vendégeknek, majd a második játékrész elején Puscas egyenlített egy kipattanót követően. Kalinic azonban egy újabb fejessel a vendégeknek szerzett vezetést.

A Benevento az utolsó negyedórát emberelőnyben játszotta Romagnoli kiállítása miatt, majd a 94. percben Brignoli kapus fejjel egyenlített, így az újonc a Milan ellen szerezte meg az első pontját.

Benevento – AC Milan 2-2 (Puscas 50., Brignoli 95., ill. Bonaventura 38., Kalinic 57.)