A már a 2. perc elején vezetést szerző Internazionale 4-1-es előnyben is volt már vasárnap a Sassulolo otthonában, ám a hazaiak két találattal izagalmassá tették a hajrát. A végül 4-3-s milánói sikerrel véget ért találkozón egy ejtőernyővel érkező szurkoló is színesítette az eseményeket.
Serie A, 8. forduló:
Sassuolo – Internazionale 3-4 (Berardi 16., Caputo 75., Boga 82., ill. L. Martinez 2., 70. – a másodikat 11-esből, Lukaku 39., 45. – a másodikat 11-esből)
Később:
15:00: Cagliari – SPAL
15:00: Sampdoria – AS Roma
15:00: Udinese – Torino
18:00: Parma – Genoa
20:45: AC Milan – Lecce



Átigazolások
Ferencváros
Legendát válthat Keane
Martin O’Neill szerint Robbie Keane minden adottsággal rendelkezik ahhoz, hogy a skót Celtic következő vezetőedzője legyen.
Légiósok
Keresztes maradna a briteknél
A továbbiakban is Nagy-Britanniában szeretne futballozni Keresztes Krisztián, a Dundee United középhátvédje.
FTC
Kapus lett profi
Az FTC profi szerződést kötött 17 éves kapusával, Baranyi Zéténnyel, aki ebben a szezonban egyszer már az NB III-as együttes keretében is ott volt, az U19-ben pedig alapember.