A Honvéddal bajnoki címet szerzett szakemberről sem feledkeztek meg hazájában, különdíjat kapott többek között Conte és Ancelotti mellett.
Marco Rossi tavalyi teljesítményét is díjazta az Olasz Futballedzők Szövetsége, amely most tartotta meg hivatalos ünnepségét.
A legnagyobb elismerést a Juventus vezetőedzője, Massimiliano Allegri kapta, aki 2017-ben olasz bajnokságot nyert a torinóiakkal, és a Bajnokok Ligája döntőjébe is bejutott, igaz, ott alulmaradt a Real Madriddal szemben. Övé lett tehát az Arany Kispad díj.
Különdíjat kapott azonban öt olyan edző, aki külföldön bajnoki címet szerzett. Carlo Ancelotti a Bayern Münchennel, Antonio Conte a Chelsea-vel, Roberto Bordin a Sheriffel, Massimo Carrera a Szpartak Moszkvával, Marco Rossi pedig a Budapest Honvéddal nyert aranyat. Így őket is megillette az Arany Kispad-díj egy-egy speciális változata.
Átigazolások
Kisvárda
Hianga’a Mbock
A Ligue1-ben is megfordult játékossal erősített a Kisvárda.
Békéscsaba
Érkező
A legutóbb a CSM Olimpia Satu Mare csapatát erősítő Pintér Bence a Békéscsaba 1912 Előre új igazolása. A 29 éves középpályás a felkészülési időszakban már több mérkőzésen is pályára lépett.
Puskás Akadémia
Kölcsönben a támadó
A Puskás Akadémia Csíkszeredára adta kölcsön magyar támadóját.