Sima győzelmet aratott az olasz első osztályban a Bologna együttese. Roberto Donadoni gárdája az utolsó helyezett Benevento ellen már az első játékrészben előnybe került, a hajrában pedig újabb két találattal biztosította be győzelmét, amivel maradt a tabella 12. helyén. Válogatott középpályásunk, Nagy Ádám ezúttal nem állt be a hazai csapatba.

Bologna – Benevento 3-0 (Destro 35., De Maio 75., Dzemaili 88.)

Sallai Roland kezdőként kapott lehetőséget, és a 68. percig pályán volt az APOEL Nicosia ciprusi bajnokiján. A magyar játékos csapata hátrányba került, de tíz perc múlva egyenlített, a hajrában pedig két gólt szerezve megszerezte a három pontot. Sallaiék egy meccsel kevesebbet játszva is vezetik a bajnok táblázatot, a második helyezettet a vesztett pontok tekintetében hét ponttal megelőzve.

APOEL Nicosia – AEK Larnaca 3-1 (Morais 31., Efrem 75., Nsue 92. ill. Taulemesse 21.)