Serie A: A Juve Rómában büntetett és visszavette az első helyét - videó

Két nagy hiba után, már az első 10 percben eldöntötte végül a torinói sztárcsapat a vasárnapi rangadót, a Roma a második félidőben csak szépíteni tudott, illetve Dzeko jóvoltából egy kapufáig is eljutott. Győzelmével a Juve áll ismét az olasz bajnokság élén, két ponttal megelőzve az Internazionalét.
Dudás Gábor 2020. január 12., vasárnap 22:49
Szerző: Dudás Gábor 2020. január 12., vasárnap 22:49

Serie A, 19. forduló:

AS Roma - Juventus 1-2 (Perotti 68. - 11-esből, ill. Demiral 3., C. Ronaldo 10. - 11-esből)

Fiorentina – SPAL 1-0 (Pezzella 82.)

Sampdoria – Brescia 5-1 (Linetty 34., Jankto 48., Quagliarella 70., 92. – az elsőt 11-esből, Caprari 77., ill. Chancellor 12.)

Torino – Bologna 1-0 (Berenguer 12.)

Udinese – Sassuolo 3-0 (Okaka 14., Sema 68., De Paul 92.):

Hellas Verona – Genoa 2-1 (Verre 55. - 11-esből, Zaccagni 65., ill. Sanabria 41.)

Serie A: Egy pontot sem szereztek a vendégcsapatok a délutáni meccseken - eredmények, videók
Csupa hazai siker született vasárnap: az Udinese 3-0-ra legyőzte a vendég Sassuolo gárdáját, míg a Fiorentina 1-0-ra nyert az utolsó SPAL ellen az olasz labdarúgó-bajnokság 19. fordulójában. A Sampdoria ötöt vágott a Bresciának, az európai kupaindulásra hajtó Torino pedig a Bolognát múlta felül.

Vadonatúj adással jelentkezik hazánk legegyedibb futball podcastja!

Az olasz calcio szerelmeseinek új otthona a negyedévente jelentkező műsor. Kulisszatitkok, exkluzív háttér információk és szakmai elemzések várják az olasz- és a nemzetközi futball kedvelőit. Laczkó Zsolt, az Azzurri és a Juventus Hungary a legfrissebb adás résztvevői. Míg a műsor házigazdája, Kéri András Dániel, aki neves olasz kluboknak elemez, az itáliai Tactical Master Award idei győztese, a “Calcio titka” című sikerkönyv szerzője.